Pieriasport

Pieriasport
Pieriasport

Πρακτορείο ΟΠΑΠ Ευκαρπίδης Πόλυς Αγίας Τριάδος 18

Πρακτορείο ΟΠΑΠ Ευκαρπίδης Πόλυς Αγίας Τριάδος 18
Πρακτορείο ΟΠΑΠ Ευκαρπίδης Πόλυς Αγίας Τριάδος 18 - Βιομηχανία Ζωοτροφών Εμπορία Δημητριακών "ΤΟΚΑΣ"

TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροι-Αιγίνιο

TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροι-Αιγίνιο
TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροι-Αιγίνιο

Πέμπτη, 18 Αυγούστου 2016

Β΄ΕΠΣ Πιερίας: Όλο το πρόγραμμα της φετινής περιόδου 2016-2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2016-2017 KANONIKΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ


1η αγωνιστική
1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
8 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

2η αγωνιστική
1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
3 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
8 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3η αγωνιστική
1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
8 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

4η αγωνιστική
1 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

5η αγωνιστική
1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
5 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
7 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
8 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

6η αγωνιστική
1 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
8 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

7η αγωνιστική
1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
2 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
8 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

8η αγωνιστική
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
7 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

9η αγωνιστική
1 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
5 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
6 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
8 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 10 η αγωνιστική
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
8 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

11η αγωνιστική
1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
3 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
8 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

12η αγωνιστική
1 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

13η αγωνιστική
1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
5 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων

14η αγωνιστική
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
8 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

15η αγωνιστική
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
3 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
8 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

16η αγωνιστική
1 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
8 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

17η αγωνιστική
1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
8 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

18η αγωνιστική
1 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
4 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
8 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων

19η αγωνιστική
1 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
3 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ

20η αγωνιστική
1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
7 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
8 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

21η αγωνιστική
1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
5 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
8 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

22η αγωνιστική
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
6 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
8 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

23η αγωνιστική
1 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
3 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
8 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

24η αγωνιστική
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
7 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
8 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ

 25η αγωνιστική
1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
7 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

26η αγωνιστική
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
8 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

27η αγωνιστική
1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
8 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

28η αγωνιστική
1 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
8 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

29η αγωνιστική
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων
4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

30η αγωνιστική
1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
2 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ'ιων - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
4 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
7 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
8 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου