Pieriasport

Pieriasport
Pieriasport

Πρακτορείο ΟΠΑΠ Ευκαρπίδης Πόλυς Αγίας Τριάδος 18

Πρακτορείο ΟΠΑΠ Ευκαρπίδης Πόλυς Αγίας Τριάδος 18
Πρακτορείο ΟΠΑΠ Ευκαρπίδης Πόλυς Αγίας Τριάδος 18 - Βιομηχανία Ζωοτροφών Εμπορία Δημητριακών "ΤΟΚΑΣ"

TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροι-Αιγίνιο

TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροι-Αιγίνιο
TOP SPORT σε Κατερίνη-Θεσσαλονίκη-Βέροι-Αιγίνιο

Δευτέρα, 5 Σεπτεμβρίου 2016

Ξεκινάει με Λαμία εντός και Άρη εκτός ο Αιγινιακός! Το πρόγραμμα της φούτμπολ Λίγκ!

Ολοκληρώθηκε πριν λίγα λεπτά η κλήρωση της Football League για τη σεζόν 2016/2017.
Αναλυτικά το πρόγραμμα :


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25-Σεπ-2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΧΑΝΙΑ 1945
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΑΡΗΣ 1914
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΛΑΜΙΑ 1964
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΟΦΗ 1925
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2-Οκτ-2016
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΧΑΝΙΑ 1945 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΗΣ 1914 – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΟΦΗ 1925 – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
9-Οκτ-2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ 1945
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ 1914
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – ΛΑΜΙΑ 1964
ΟΦΗ 1925 – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Οκτ-2016
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΧΑΝΙΑ 1945 – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ 1914 – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΦΗ 1925
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
23-Οκτ-2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΦΗ 1925 – ΧΑΝΙΑ 1945
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ 1914
ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
30-Οκτ-2016
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΟΦΗ 1925
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΧΑΝΙΑ 1945 – ΛΑΜΙΑ 1964
ΑΡΗΣ 1914 – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
6-Νοε-2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΟΦΗ 1925 – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ 1914 – ΧΑΝΙΑ 1945

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13-Νοε-2016
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΦΗ 1925
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΛΑΜΙΑ 1964
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΑΡΗΣ 1914
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ 1945

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Νοε-2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΟΦΗ 1925 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΑΡΗΣ 1914 – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΧΑΝΙΑ 1945 – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20-Νοε-2016 2-Απρ-2017
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΟΦΗ 1925
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ 1964
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ 1914
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΧΑΝΙΑ 1945
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27-Νοε-2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ 1925
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ 1914 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Χ
ΧΑΝΙΑ 1945 – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
4-Δεκ-2016
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΦΗ 1925 – ΛΑΜΙΑ 1964
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ 1914
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ 1945
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11-Δεκ-2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΑΜΙΑ 1964
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ 1914 – ΟΦΗ 1925
ΧΑΝΙΑ 1945 – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18-Δεκ-2016
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΡΗΣ 1914
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ 1945
ΟΦΗ 1925 – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
8-Ιαν-2017
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΡΗΣ 1914
ΧΑΝΙΑ 1945 – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ 1964
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΟΦΗ 1925
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15-Ιαν-2017
ΧΑΝΙΑ 1945 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΡΗΣ 1914 – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ.
ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΟΦΗ 1925 – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904
ΚΑΛΛΟΝΗ 1994 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22-Ιαν-2017
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΡΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ.Σ. – ΧΑΝΙΑ 1945
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΡΗΣ 1914
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 – ΛΑΜΙΑ 1964
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. – ΟΦΗ 1925
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΟΝΗ 1994
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου